Δήμος Σίφνου : Κατασκευή δικτύων αποχέτευσης κεντρικών οικισμών – Ενημέρωση για έναρξη εργασιών σε περιοχές του Αρτεμώνα

karta αρτεμ scaled 1

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι ξεκίνησαν οι εργασίες για τα δίκτυα αποχέτευσης στο τμήμα του οικισμού από το Νεκροταφείο της Αγίας Άννας προς την Πλατεία. Παράλληλα γίνονται εργασίες στο τμήμα του στενού από την οικία του κ. Αντωνίου Φύσσα με κατεύθυνση την Πλατεία της Αγίας Άννας. Για το λόγο αυτό παρακαλούμε να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί στα τμήματα αυτά, για την ασφάλειά σας.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία.

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.

Σίφνος, 30.11.2020

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ