Εργασίες συντήρησης αίθουσας τηλεϊατρικής Π.Π.Ι. Σίφνου – Ευχαριστίες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Στο πλαίσιο των εργασιών συντήρησης της αίθουσας τηλεϊατρικής του Πολυδύναμου Περιφερειακού Ιατρείου Σίφνου, θα θέλαμε να απευθύνουμε ένα θερμότατο ευχαριστώ στον κ. Χριστόφορο Γραμματικόπουλο, που πρόσφερε δωρεάν την εργασία του για τη μόνωση της αίθουσας, και στον κ. Λευτέρη Φραζέσκαρο, που πρόσφερε το μονωτικό υλικό (DOW).

Ευχόμαστε να είναι γεροί και δυνατοί και να συνεχίσουν να προσφέρουν στον τόπο μας!

Σίφνος, 23.11.2020

Η Δήμαρχος Σίφνου