Δήμος Σίφνου : Κατασκευή δικτύων αποχέτευσης κεντρικών οικισμών – Κλείσιμο κεντρικής οδού Απολλωνίας – Καμαρών Παρασκευή 06.11.2020 από 10πμ έως τις 1μμ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αύριο Παρασκευή 06/11/2020, λόγω εκτέλεσης εργασιών για τα δίκτυα αποχέτευσης, η κεντρική οδός Απολλωνίας – Καμαρών θα παραμείνει κλειστή από τις 10:00 ως τις 13:00 από το βενζινάδικο ΕΛΙΝ του κ. Γιώργου Ατσόνιου μέχρι τη διασταύρωση με την περιφερειακή οδό (παρακαμπτήριο). Για την εξυπηρέτησή τους οι οδηγοί με κατεύθυνση από και προς Καμάρες για το παραπάνω χρονικό διάστημα θα πρέπει να χρησιμοποιούν την περιφερειακή οδό.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.

Σίφνος, 05.11.2020

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ