Δήμος Σίφνου – Καλωσόρισμα & ευχαριστήρια ανακοίνωση : Νέο επικουρικό προσωπικό στο Ιατρείο της Σίφνου

ΝΕΟ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΣΙΦΝΟΥ: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ & ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Καλωσορίζουμε εκ μέρους όλων τους δυο νέους υπαλλήλους που μόλις ανέλαβαν υπηρεσία, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την κάλυψη επιτακτικών αναγκών του Πολυδύναμου Περιφερειακού Ιατρείου Σίφνου.
Πρόκειται για τον κ. Νίκο Χριστόπουλο,  οδηγό, και τον κ. Γιώργο Κοτιά, πλήρωμα ασθενοφόρου.
Ευχόμαστε να έχουν και οι δύο καλή διαμονή και η δουλειά τους να είναι, όσο γίνεται, λιγότερο δύσκολη.
Ευχαριστίες πολλές οφείλουμε στο συμπατριώτη μας κ. Λεωνίδα Μενεγάκη, ο οποίος προσέφερε επί σειρά ετών, από τη θέση του οδηγού του ασθενοφόρου, τις πολύτιμες υπηρεσίες του σε πάσχοντες συμπολίτες και επισκέπτες του νησιού μας. Του ευχόμαστε ό,τι καλύτερο στη νέα του θέση σε νοσοκομείο της Αθήνας.
Επίσης, ευχαριστούμε το 1o Moto Car Rental, που ευγενικά παραχώρησε ένα αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις του νέου επικουρικού προσωπικού του Ιατρείου μας.

Σίφνος, 26.10.2020

Χρυσούλα Ποδότα,