Δήμος Σίφνου : Ενημέρωση εργασιών κατασκευής δικτύων αποχέτευσης κεντρικών οικισμών

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από Δευτέρα 19/10/2020 θα ξεκινήσουν οι εργασίες για τα δίκτυα αποχέτευσης στο τμήμα του οικισμού Ελεήμονα με κατεύθυνση προς την Απολλωνία, στην περιοχή της Μαρούσας.
Για το λόγο αυτό παρακαλούμε να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί για την ασφάλειά σας στο τμήμα του στενού αυτού.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.

Σίφνος, 16.10.2020

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ