Δήμος Σίφνου : Κατασκευή δικτύων αποχέτευσης κεντρικών οικισμών

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από Δευτέρα 12/10/2020 θα ξεκινήσουν οι εργασίες για τα δίκτυα αποχέτευσης στο τμήμα του δρόμου των Εξαμπέλων από τον Άγιο Στυλιανό με κατεύθυνση προς το μοναστήρι της Βρύσης.
Για το λόγο αυτό παρακαλούμε να απομακρύνετε τα σταθμευμένα οχήματα κατά μήκος της δεξιάς πλευράς του δρόμου, για διευκόλυνση των εργασιών ιδιωτικών παροχών από την Κυριακή το βράδυ 11/10/2020 έως και το Σάββατο 17/10/2020.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλ. 6984617653.

Σίφνος, 9.10.2020

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ