Δήμος Σίφνου: Σχετικά με στεγαστικές ανάγκες εκπαιδευτικών

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Φίλες & φίλοι,
Ενόψει της έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς και προκειμένου να διευκολύνουμε τους εκπαιδευτικούς που θα υπηρετήσουν στα Σχολεία μας να εξασφαλίσουν στέγη, παρακαλούνται όσοι ενδιαφέρονται να διαθέσουν οικίες και διαμερίσματα να επικοινωνήσουν με την Πρόεδρο της Κοινότητας Απολλωνίας κα Κατερίνα Θεολόγου στα τηλέφωνα 2284031472 & 6975678901, προκειμένου να γίνει η καταγραφή τους και στη συνέχεια η σχετική ενημέρωση των εκπαιδευτικών.

Σας ευχαριστούμε!

Σίφνος, 31.8.2020