Κατασκευή δικτύων αποχέτευσης κεντρικών οικισμών

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Αγαπητές φίλες,
Αγαπητοί φίλοι,
Σας γνωρίζουμε ότι αύριο, Τετάρτη 22.7.2020, θα ξεκινήσουν οι εργασίες κάθετων τομών και στη συνέχεια αποκατάστασης των σκαμμάτων στον Αρτεμώνα, στην περιοχή της Αγίας Άννας.
Εκτιμώμενος χρόνος ολοκλήρωσης των εργασιών: 4 ημέρες. Κατά τη διάρκεια των εργασιών και για τη διευκόλυνση – επιτάχυνσή τους, δε θα είναι εφικτή η διέλευση των τροχοφόρων. Σας ευχαριστούμε για την υπομονή, για την κατανόηση & τη συνεργασία!
Σίφνος, 21.07.2020