Κατασκευή δικτύων αποχέτευσης κεντρικών οικισμών

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Αγαπητές φίλες,
Αγαπητοί φίλοι,

Σας γνωρίζουμε ότι ξεκίνησαν σήμερα, Πέμπτη 16.7.2020, οι τελευταίες εργασίες στο τμήμα του δρόμου από τις Αράδες με κατεύθυνση προς τα Εξάμπελα.

Συγκεκριμένα γίνονται οι απαραίτητες διαμορφώσεις των σκαμμάτων προκειμένου να γίνει επίστρωση με ασφαλτοσκυρόδεμα.
Όλες οι εργασίες, καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 19 Ιουλίου.

ΑΠΕΥΘΥΝΟΥΜΕ ΕΚΚΛΗΣΗ:
Η κίνηση των τροχοφόρων να γίνεται με ΧΑΜΗΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ & ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Σας ευχαριστούμε για ακόμα μια φορά για την τόση υπομονή, για την κατανόηση & τη συνεργασία!

Σίφνος, 16.07.2020

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: roomsinsifnos.com