Ανακοίνωση σχετικά με αρμολόγηση στενού Απολλωνίας

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΕΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

Αγαπητές φίλες & αγαπητοί φίλοι,

Σας γνωρίζουμε ότι, ενόψει του εορτασμού της Πολιούχου μας Παναγίας Χρυσοπηγής, θα ξεκινήσει αύριο, Πέμπτη 2 Ιουλίου στις 17:00, η αρμολόγηση του Στενού της Απολλωνίας από το τμήμα του δρόμου κάτω από το Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Σπυρίδωνα.

Καλούμε όλους όσοι επιθυμούν να βοηθήσουν εθελοντικά στις εργασίες αρμολόγησης, κατοίκους & επαγγελματίες, να έρθουν με το φινακολίδι τους και ευχαριστούμε τους εθελοντές και τις εθελόντριες που κάθε χρόνο συμμετέχουν στη συγκεκριμένη δράση καθώς και την κυρία Κατερίνα Φραζεσκάρου για την πολύτιμη, όπως πάντα, βοήθειά της.

Καλό μήνα!

Σίφνος, 1.7.2020