ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Αγαπητές φίλες, Αγαπητοί φίλοι,
Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι για τις ανάγκες του έργου χρειάζεται να παραμείνει κλειστό και σήμερα (Τρίτη 16.6.2020) το τμήμα του δρόμου από την είσοδο προς το δημοτικό χώρο στάθμευσης οχημάτων (Μαρούσα) ως το Ίδρυμα Πρόκου.
Για την πορεία των εργασιών από την είσοδο του πάρκινγκ και με κατεύθυνση προς το γεφυράκι του «Καργιού», θα εκδοθεί νεότερη ανακοίνωση.
ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Η κίνηση των τροχοφόρων να γίνεται με ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στα σημεία του οδικού δικτύου στα οποία εκτελούνται εργασίες.
Σίφνος, 16.06.2020