Αναβολή Διαγωνισμού Εκμίσθωσης Κυλικείου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-Τ.Λ. ΣΙΦΝΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ   ΕΚΜΙΣΘΩΣΗΣ  ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-Τ.Λ.

Μετά από την κοινοποίηση εγγράφου της  Κεντρικής  Ένωσης  Δήμων Ελλάδας στην οποία αναφέρεται ότι αναμένεται νέα υπουργική απόφαση σχετικά με το διαγωνισμό εκμίσθωσης σχολικών κυλικείων λόγω των νέων συνθηκών που προέκυψαν  από  τον COVID-19, αναβάλουμε  το διαγωνισμό εκμίσθωσης που επρόκειτο να γίνει την 18/6/2020.

Η Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Β/θμιας  Εκπ/σης Σίφνου

Χρυσούλα  Ποδότα