ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ (από 10/6)

Kykloforia

Αγαπητές φίλες και φίλοι,

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο (Τετάρτη 10/6) θα μείνει κλειστό για τη διέλευση των τροχοφόρων το τμήμα του δρόμου από το γεφυράκι «του Καργιού» ως το Ίδρυμα Πρόκου.

Σε τμήμα αυτού -από το Εθνικό Αθλητικό Κέντρο Νεότητας έως το γεφυράκι «του Καργιού»- ολοκληρώνονται, όπως ήδη έχει ανακοινωθεί, οι κάθετες τομές.

Στο τμήμα του δρόμου από το Ίδρυμα Πρόκου -και με κατεύθυνση προς το πάρκινγκ (Μαρούσα)- θα γίνουν εργασίες τοποθέτησης οπτικής ίνας, από τις 8 το πρωί ως τις 13:00 το μεσημέρι.

Σας παρακαλούμε να μη σταθμεύετε τα οχήματά σας κατά μήκος των δρόμων στους οποίους εκτελούνται εργασίες, συμπεριλαμβανομένου και του τμήματος από Άγιο Λουκά προς Απολλωνία, στο οποίο γίνονται εργασίες τοποθέτησης αγωγού ύδρευσης.

Σίφνος, 9.6.2020