ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Αγαπητές φίλες και φίλοι,
Σας ενημερώνουμε ότι από αύριο 09.06.2020 θα μείνει κλειστό για τη διέλευση των τροχοφόρων το τμήμα του δρόμου από το ύψος του Εθνικού Αθλητικού Κέντρου Νεότητας Σίφνου έως το γεφυράκι! Εκτιμώμενος χρόνος εργασιών: 2 μέρες.
Τα οχήματα, κατά τη διάρκεια εκτέλεσης των εργασιών, θα εξυπηρετούνται από τον περιφερειακό δρόμο της Απολλωνίας.
Η είσοδος και η έξοδος των οχημάτων από το δημοτικό χώρο στάθμευσης (Μαρούσα) θα γίνεται απρόσκοπτα.
Για ακόμα μια φορά σας ευχαριστούμε για την κατανόηση! Κοντεύουμε…
Σίφνος, 8.6.2020