ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ – ΚΑΤΩ ΠΕΤΑΛΙ

Αγαπητοί φίλοι,

Σας γνωρίζουμε ότι από αύριο, Δευτέρα 27.4.2020, θα συνεχιστούν οι εργασίες κατασκευής των δικτύων αποχέτευσης στο Κάτω Πετάλι, από το ύψος της παιδικής χαράς και με κατεύθυνση προς την Απολλωνία.

Ο δρόμος θα παραμείνει ανοιχτός για τη διέλευση των οχημάτων, αλλά οι οδηγοί θα πρέπει να κινούνται με προσοχή από το σημείο στο οποίο εκτελούνται οι εργασίες.

Γενικότερα, και για τον περιορισμό της όχλησης, παρακαλούνται οι οδηγοί να συμμορφώνονται με τη σήμανση και να κινούνται με χαμηλή ταχύτητα στα τμήματα του οδικού δικτύου στα οποία υπάρχουν επιχωματωμένα σκάμματα.

Τηλ. επικοινωνίας για επιπλέον διευκρινίσεις: 6984617653 (Γιώργος Κ. Γεωργούλης, Αντιδήμαρχος)

Σίφνος, 26.4.2020