Πρόσκληση κατεπείγουσας συνεδρίασης –μέσω τηλεδιάσκεψης- της Τουριστικής Επιτροπής (10/4/2020)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλώ σε κατεπείγουσα συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί μέσω τηλεδιάσκεψης, στις 10 Απριλίου 2020, ημέρα Παρασκευή και ώρα 20:30 για συζήτηση, ενημέρωση και λήψη αποφάσεων επί του παρακάτω θέματος:

1. Συνέντευξη μέσω του Skype, εντός της ερχόμενης εβδομάδας, με την έγκριτη Ιταλίδα δημοσιογράφο κα Paola Giovanettoni.

H Πρόεδρος της Επιτροπής Τουριστικής Ανάπτυξης Σίφνου
Φραγκίσκα Θεολόγου-Βλαχουτσάκου