Πρόσκληση έκτακτης συνεδρίασης Δ.Σ. Πολιτιστικού Κέντρου Σίφνου “Μαριάνθη Σίμου” (08.04.2020)

politistiko kentro

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σε έκτακτη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Πολιτιστικού Κέντρου προς τα τακτικά του μέλη,

• κ. Αντώνη Ελ. Κορακή, Αντιπρόεδρο του Δ.Σ.,
  • κα Γεωργία Φρ. Γεωργούλη, κάτοικο Σίφνου,
  • κα Φιλίππα Αντ. Σπίθα, κάτοικο Σίφνου,
  • κα. Φραγκίσκα Θεολόγου- Βλαχουτσάκου Δημοτική Σύμβουλο Σίφνου,
  • κ. Κασιώτη Κωνσταντίνο του Αθανασίου, κάτοικο Σίφνου
  • κα. Καράβου Μαργαρίτα του Μιχαήλ, κάτοικο Σίφνου

Κοιν. κα Μαρία Ναδάλη, Δήμαρχο Σίφνου

Σας προσκαλούμε σε έκτακτη συνεδρίαση στα Γραφεία του Πολιτιστικού Κέντρου Σίφνου την  Τετάρτη 8 Απριλίου 2020 και ώρα 19:00,  για συζήτηση και λήψη αποφάσης στα εξής θέματα:

1. Θέμα: Σχέδιο προϋπολογισμού, για το οικονομικό έτος 2020 – Αναγκαίες προσαρμογές.

Σχετ.: Η με Α.Π. 415/20-3-2020 Γνώμη του Παρατηρητηρίου Οικονομικής Αυτοτέλειας των ΟΤΑ επί του σχεδίου του π/υ του φορέα.

Σχετ. ΥΠ. ΑΡ. 20562/24.3.2020 ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

2. Θέμα: Εκ νέου έγκριση ολοκληρωμένου πλαισίου δράσης Πολιτιστικού Κέντρου Σίφνου.

Ο Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΙΦΝΟΥ ”ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΙΜΟΥ’