ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ-ΕΞΑΜΠΕΛΑ

EXABELA APOXETEFSI 01

Αγαπητοί φίλοι,

Το έργο της κατασκευής των δικτύων αποχέτευσης συνεχίζεται και από αύριο, Δευτέρα 6 Απριλίου, ξεκινούν οι εργασίες στο τμήμα του δρόμου έξω από την ιδιοκτησία του κ. Κώστα Κατζηλιέρη με κατεύθυνση προς τα Εξάμπελα.

Κατά τη διάρκεια των εργασιών δε θα γίνει διακοπή της κυκλοφορίας των οχημάτων, εκτός και αν προκύψει ανάγκη, οπότε και θα εκδοθεί νεότερη ανακοίνωση.

Παρακαλούνται οι οδηγοί να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί κατά τη διέλευσή τους από το τμήμα του δρόμου στο οποίο εκτελούνται εργασίες και να διέρχονται με χαμηλή ταχύτητα.

Σας ευχαριστούμε!

Σίφνος, 5 Απριλίου 2020