ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

Dimos Ektelesi Ergon

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι αύριο, Παρασκευή 3/4/2020, στις 12:00 το μεσημέρι, θα δοθεί στην κυκλοφορία το τμήμα του δρόμου από το Ίδρυμα Πρόκου έως το Café Angel, που ήταν “κλειστό” λόγω των εργασιών κατασκευής των δικτύων αποχέτευσης.

Από τις 12:00 και μετά και για όσο απαιτηθεί δε θα είναι δυνατή η διέλευση των οχημάτων από το Ίδρυμα Πρόκου ως την Τράπεζα Πειραιώς, διότι θα πραγματοποιηθούν εργασίες σύνδεσης των αγωγών.

Από το απόγευμα, δηλ. μετά την ολοκλήρωση των εργασιών, και το ανωτέρω τμήμα θα δοθεί στην κυκλοφορία.

Σίφνος, 02/04/2020