Πρόσκληση δήλωσης ενδιαφέροντος εκδηλώσεων στο Πολιτιστικό Κέντρο Σίφνου "Μαριάνθη Σίμου" για τη θερινή περίοδο 2020

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούμε όσους συμπατριώτες μας ή φίλους και επισκέπτες του νησιού μας επιθυμούν να διοργανώσουν οποιαδήποτε εκδήλωση στις αίθουσες του “Πολιτιστικού Κέντρου Σίφνου” (διάλεξη, παρουσίαση, επετειακό αφιέρωμα, προβολή, έκθεση έργων τέχνης, βιβλιοπαρουσίαση, συνέδριο, σεμινάριο, ημερίδα κ.ά.), να μας ενημερώσουν άμεσα για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες, που χρειάζονται τους  χώρους μας.

Η ενημέρωσή μας αυτή είναι απαραίτητη για να έχουμε τη δυνατότητα έγκαιρου προγραμματισμού του συνόλου των εκδηλώσεων για τη θερινή περίοδο του 2020, ώστε να μην συμπίπτουν οι ημερομηνίες.

Η πρόσκληση απευθύνεται τόσο σε πρόσωπα, που επιθυμούν να παρουσιάσουν τις επιλογές τους, όσο και σε συλλόγους ή οργανισμούς, που θέλουν να προβάλουν τα έργα και τις δραστηριότητες των σωματείων τους.

Παρακαλούμε να έχουμε τα αιτήματά σας μέχρι τέλη Απριλίου.

Με Τιμή
Για το Πολιτιστικό Κέντρο Σίφνου “Μαριάνθη Σίμου”

Ο Πρόεδρος
Γιώργος Νίκου Θεοδώρου