ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ ΕΠΑ.Λ. ΣΙΦΝΟΥ

EPAL

Από καρδιάς συγχαρητήρια στην ομάδα μαθητών του ΕΠΑ.Λ. Σίφνου που, στο πλαίσιο του πανελλήνιου σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, πήραν σήμερα την πρόκριση για την επόμενη φάση στον αγώνα με το ΕΠΑ.Λ. Μήλου και με σκορ 3-0!

Συγχαρητήρια, επίσης, στη γυμνάστριά τους κα Έλενα Λάμπου, σε όλους όσοι βοήθησαν και ιδιαιτέρως στον Πανσιφναϊκό Αθλητικό Σύλλογο Σίφνου και στην ομάδα διοίκησης του δημοτικού γηπέδου.

Καλή επιτυχία και για τη συνέχεια!

Η Δήμαρχος Σίφνου

Μαρία Εμμ. Ναδάλη