ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΠΕΤΑΛΙ

0 Kato Petali 20

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από αύριο, Σάββατο 22.2.2020, αρχίζουν οι εργασίες κατασκευής των δικτύων αποχέτευσης στο Κάτω Πετάλι. Οι εργασίες θα ξεκινήσουν από την κεντρική πλατεία του οικισμού με κατεύθυνση προς τον Αϊ Σώστη.

Για το λόγο αυτό, από τη Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου και για όσο διάστημα χρειαστεί -αναλόγως της πορείας των εργασιών- δε θα είναι εφικτή η επιβίβαση και η αποβίβαση των μαθητών και των μαθητριών στην κεντρική πλατεία. Η επιβίβαση και η αποβίβαση των παιδιών από το λεωφορείο θα γίνεται στον Αϊ Σώστη, επιπλέον, για τη διευκόλυνση των εργασιών, αλλά και για λόγους ασφαλείας παρακαλούμε να μη σταθμεύετε τα οχήματά σας κατά μήκος του δρόμου.

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλ. 6984617653.

Σίφνος, 21.2.2020