ΜΕΡΙΚΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 31.01.2020 ΣΕ ΤΜΗΜΑ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΑΡΤΕΜΩΝΑ

Dimos Ektelesi Ergon

Αγαπητοί φίλοι,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, επειδή δυσχεραίνεται εξαιρετικά, λόγω της διέλευσης οχημάτων, η εκτέλεση των εργασιών κατασκευής των δικτύων στο τμήμα του δρόμου προς Αρτεμώνα, κρίνεται απαραίτητη η διακοπή της κυκλοφορίας από αύριο, Παρασκευή 31 Ιανουαρίου.

Η διακοπή της κυκλοφορίας θα εφαρμόζεται από τις 8:15 το πρωί (μετά τη διέλευση των λεωφορείων για τη μεταφορά των μαθητών προς τις σχολικές μονάδες) και θα ισχύει ως το απόγευμα (ώρα 17:00 περίπου). Τα σχολικά δρομολόγια θα εκτελούνται κανονικά και τις μεσημβρινές ώρες.

Επισημαίνουμε επίσης ότι, λόγω της επιβάρυνσης του κέντρου της Απολλωνίας από την κίνηση των οχημάτων, είναι απολύτως αναγκαίο να μη σταθμεύετε τα οχήματά σας στο τμήμα του δρόμου από το Ιατρείο ως τη Μαρούσα.

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε με τους Αντιδημάρχους Γιώργο Κ. Γεωργούλη (τηλ. 6984617653) και κ. Αντώνη Φραντζή (τηλ. 6977905581).

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και την καλή συνεργασία!

Σίφνος, 30.1.2020