• Αρχική
  • Γραφείο Τύπου
  • Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για τη διεξαγωγή της αθλητικής διοργάνωσης "Atromitos Race Sifnos 2019"

Σας γνωρίζουμε ότι, για την ασφαλή και ομαλή διεξαγωγή του αγώνα “ATROMITOS RACE SIFNOS 2019”, θα διακοπεί η κυκλοφορία των οχημάτων:

-στις 21 Σεπτεμβρίου, από το ύψος της στάσης του «Παλμύρα», από τις 8:45 π.μ. έως τις 12:30 μ.μ., και

-στις 22 Σεπτεμβρίου, από τη διασταύρωση του ξενοδοχείου «Αλέξανδρος», από τις 10:15 π.μ. έως τις 12:00.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση