Γραφείο Δημοτικού Συμβουλίου: Ανακοίνωση

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω τεχνικών προβλημάτων που οφείλονται στις καιρικές συνθήκες, η συνεδρίαση του  Δημοτικού  Συμβούλιου που ήταν προγραμματισμένη για σήμερα Δευτέρα 6/02/2023 αναβλήθηκε και θα πραγματοποιηθεί αύριο Τρίτη 7/02/2023 (την ίδια ώρα) στις 20:00μ.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων «ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ» στο  Δημοτικό Κτήριο στο Στενό της Απολλωνίας, με τα θέματα της ημερήσιας διάταξης που αναγράφονται στην υπ΄αρ. 566/2.02.2023 πρόσκληση του Προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου.