Υπηρεσία Ύδρευσης -Αποχέτευσης : Ανακοίνωση – Διακοπή κυκλοφορίας στο δρόμο από Απολλωνία προς Εξάμπελα – Καταβατή (από Δευτέρα 28/2/20220)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα 28/02/2022 και για περίπου δέκα ημέρες ο δρόμος Απολλωνίας προς Εξάμπελα  Καταβατή θα είναι τελείως κλειστός και από τα δύο ρεύματα για όλα τα τροχοφόρα έξω από το φούρνο “γλυκιά ματιά”.
Η κυκλοφορία θα γίνεται από τον περιφερειακό δρόμο των Φυρογίων.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 23.02.2022                                ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ