Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης – Αποχέτευσης: Παράταση Εργασιών κατασκευής δικτύων αποχέτευσης στο Κάτω Πετάλι & στο Πλατύ Πηγάδι

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των έντονων καιρικών συνθηκών δεν ήταν δυνατόν να εκτελεστούν εργασίες για αρκετές μέρες, στους χώρους του Κάτω Πεταλιού και στο Πλατύ Πηγάδι, για την κατασκευή των αντλιοστασίων. Για το λόγο αυτό παρατείνεται η απαγόρευση της διέλευσης και της στάθμευσης των οχημάτων στα σημεία αυτά για περίπου δέκα ημέρες ακόμη.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 01.02.2022                                ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ