Πρόσκληση σε ειδική Συνεδρίαση – δια ζώσης – Δημοτικού Συμβουλίου Σίφνου (09.01.2022)

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση για την εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου και των μελών της Οικονομικής Επιτροπής.

Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του Φιλανθρωπικού Ιδρύματος Στυλιανού Πρόκου «Η Αγία Αικατερίνη», την Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022 και ώρα 10:00π.μ, σε ειδική, δια ζώσης συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου,  με θέμα ημερήσιας διάταξης «Εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου και των μελών της Οικονομικής Επιτροπής», σύμφωνα με όσα προβλέπονται στα άρθρα 64, 67 και 74 του ν. 3852/2010, όπως αυτά αντικαταστάθηκαν με τα άρθρα 71 του ν. 4555/2018 και 2 του ν. 4623/2019, αντίστοιχα.

Ο ΠΡΟΕΔΡΕΥΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ