Πρόσκληση Συνεδρίασης – διά περιφοράς – Δημοτικού Συμβουλίου Σίφνου (13.08.2021)

Λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 10, παρ. 1, της Πράξης Νομοθετικού Περιεχομένου “Κατεπείγοντα μέτρα αντιμετώπισης των αρνητικών συνεπειών της εμφάνισης του COVID-19 και της ανάγκης περιορισμού της διάδοσής του” (Φ.Ε.Κ. Α΄ 55/11.03.2020), σας προσκαλώ στις 13 Αυγούστου 2021, ημέρα Παρασκευή, έως τις 10:00 π.μ., σε έκτακτη διά περιφοράς συνεδρίαση  για έκδοση απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Τροποποίηση του Τεχνικού Προγράμματος του Δήμου Σίφνου οικονομικού έτους 2021, ύστερα από εισήγηση του Προϊσταμένου του Τμήματος Τεχνικών Υπηρεσιών, Δόμησης και Περιβάλλοντος του Δήμου (ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ: Η Δήμαρχος  Μαρία Εμμ. Ναδάλη)
  2. Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο για την 4η αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου Σίφνου οικονομικού έτους 2021, ύστερα από απόφαση – εισήγηση της Οικονομικής Επιτροπής (ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ: Η Δήμαρχος & Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής Μαρία Εμμ. Ναδάλη)

Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Σίφνου

ΧΡΥΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ