Δήμος Σίφνου: Δωρεά επιβατικού οχήματος από τον όμιλο «ΣΥΓΓΕΛΙΔΗ AIGLON A.E.» για τις ανάγκες του Αστυνομικού Σταθμού Σίφνου

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΔΩΡΕΑ ΕΠΙΒΑΤΙΚΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΑΠO ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ «ΣΥΓΓΕΛΙΔΗ

AIGLON A.E.» ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ  ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΙΦΝΟΥ

Σίφνος, 17.12.2020
Mε ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε ότι παραλήφθηκε σήμερα από τον Αστυνομικό Σταθμό Σίφνου καινούριο όχημα Peugeot 301  1,5 BlueHDi 100 S&S ACTIVE, ευγενική δωρεά  του Ομίλου Συγγελίδη (AIGLON A.E.).

Εκφράζουμε ένα μεγάλο και ειλικρινές «ευχαριστώ» στον Όμιλο Συγγελίδη AIGLON A.E., στον αγαπητό & θερμό φίλο της Σίφνου κ. Πολυχρόνη Συγγελίδη, ο οποίος, συνεχίζοντας τις κοινωφελείς δράσεις της οικογένειάς του, δώρισε το παραπάνω, σύγχρονο και επαρκώς εξοπλισμένο  όχημα (αξίας 19.000,00 ευρώ) στον Αστυνομικό Σταθμό του νησιού μας, προκειμένου να διευκολυνθεί το έργο του.

Με αυτή τη γενναιόδωρη προσφορά του επιβεβαιώνει εμπράκτως την αγάπη του και το ενδιαφέρον του για το νησί μας, γεγονός που μας χαροποιεί ιδιαιτέρως.

Τον ευχαριστούμε από καρδιάς και του ευχόμαστε Καλές Γιορτές, υγεία, προσωπική, οικογενειακή & επιχειρηματική ευδοκίμηση!

Η Δήμαρχος Σίφνου

Μαρία Εμμ. Ναδάλη