Πρόσκληση συνεδρίασης –μέσω τηλεδιάσκεψης- Τουριστικής Επιτροπής Σίφνου (22.07.2020)

Σας προσκαλώ σε συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί μέσω τηλεδιάσκεψης, στις 22 Ιουλίου 2020, ημέρα Τετάρτη και ώρα 21:00 για συζήτηση, ενημέρωση και λήψη απόφασης επί των κάτωθι θεμάτων:

1. Λήψη απόφασης σχετικά με πρόταση διαφημιστικής καταχώρησης σε εγχώριο τουριστικό portal.
  2. Λήψη απόφασης σχετικά με πρόταση διαφημιστικής καταχώρησης σε εγχώριο έντυπο.
  3. Λήψη απόφασης σχετικά με πρόταση συμμετοχής σε Β2Β εκδηλώσεις εξωτερικού.
  4. Λήψη απόφασης σχετικά με αίτημα χορηγίας της κινηματογραφικής ταινίας «Man of God» («Ο Άνθρωπος του Θεού») για την ζωή του Αγίου Νεκταρίου.
  5. Λήψη γνωμοδοτικής απόφασης προς το Δημοτικό Συμβούλιο Σίφνου, επί της επιλογής της Επιτροπής αξιολόγησης των προτάσεων για την εικαστική αποτύπωση του λογοτύπου τουριστικής προβολής της Σίφνου.

H Πρόεδρος της Επιτροπής Τουριστικής Ανάπτυξης Σίφνου

Φραγκίσκα Θεολόγου-Βλαχουτσάκου

[pdf-embedder url=”https://dimos.sifnos.gr/wp-content/uploads/2020/07/Τουριστικής-Επιτροπής-22.07.20.pdf” title=”Πρόσκληση Τουριστικής Επιτροπής-22.07.20″]