ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Αγαπητές φίλες,

Αγαπητοί φίλοι,

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από τη Δευτέρα 15.6.2020 θα αρχίσουν οι εργασίες προετοιμασίας των σκαμμάτων της αποχέτευσης για την επίστρωσή τους με ασφαλτόμιγμα και στο τμήμα του δρόμου από το Ίδρυμα Πρόκου (με κατεύθυνση προς το γεφυράκι “Καργιού”). Τα τμήματα αυτά δεν πρέπει να καταβρέχονται.

Εφιστούμε την προσοχή όλων των οδηγών! Για λόγους ασφαλείας η κίνηση των οχημάτων πρέπει να γίνεται με ιδιαίτερα χαμηλή ταχύτητα και αυξημένη προσοχή!

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλ. 6984617653.

Σίφνος, 13.06.2020