ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΦΑΓΕΙΟΥ ΣΙΦΝΟΥ

Φίλες και φίλοι, Θεωρώντας ότι η συστηματική λειτουργία του Δημοτικού Σφαγείου εντάσσεται στο γενικότερο στόχο μας για την προώθηση των τοπικών προϊόντων, την ασφάλεια της δημόσιας υγείας και φυσικά την ενίσχυση του πρωτογενούς τομέα, σας γνωρίζουμε ότι το Σφαγείο μας θα λειτουργεί κάθε Τετάρτη, αρχής γενομένης από την Τετάρτη 10 Ιουνίου.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, ιδιώτες και επαγγελματίες, να επικοινωνούν εγκαίρως με τον αρμόδιο Αντιδήμαρχο κ. Δημήτρη Ζαμπέλη, για την καλύτερη οργάνωση και διαμόρφωση του προγράμματος σφαγής. Τηλ. επικ.: 6980975514 (κάθε φορά ως τη Δευτέρα βράδυ).

Σίφνος, 7.6.2020