ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ – ΓΕΦΥΡΙ ΤΟΥ ΚΑΡΓΙΟΥ ΠΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από αύριο Πέμπτη  20.2.2020 ξεκινούν οι εργασίες στο γεφύρι του Καργιού προς Απολλωνία. Από την Παρασκευή 21.02.2020 (και μέχρι την ολοκλήρωση των εργασιών στο τμήμα αυτό),  δε θα επιτρέπεται η διέλευση των οχημάτων από Απολλωνία για Καμάρες. Όσοι θέλουν να μετακινηθούν προς Καμάρες και αντίστροφα θα εξυπηρετούνται από τον Περιφερειακό.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΗ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΚΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΠΡΟΚΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλ. 6984617653.

Σίφνος, 19.2.2020

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ