Επικαιροποίηση στοιχείων για τους κατόχους θέσεων ελλιμενισμού στο καταφύγιο Πλατύ Γιαλού

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλούνται οι κάτοχοι θέσεων ελλιμενισμού στο καταφύγιο Πλατύ Γιαλού όπως προσέλθουν στα γραφεία του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Σίφνου  στην Απολλωνία έως και την  Δευτέρα 16 Μαρτίου 2020 με αντίγραφο της άδειας σκάφους τους για επικαιροποίηση στοιχείων και συμπλήρωση φακέλου προκειμένου το ΔΛΤ να προχωρήσει στην παραχώρηση νέων θέσεων αν αυτό είναι εφικτό .

Επίσης όσοι εκ των οποίων επιθυμούν θέση ελλιμενισμού στον Πλατύ Γιαλό όπως προβούν στην κατάθεση νέας αίτησης με αντίγραφο άδειας σκάφους .

Ώρες εξυπηρέτησης : Καθημερινά 09:30 π.μ. έως 12:00μ.μ.

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΣΙΦΝΟΥ