ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

O Δήμος Σίφνου, η Δημοτική Κοινότητα Απολλωνίας και ο Σύνδεσμος Σιφνίων προσκαλούν μικρούς και μεγάλους την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου και ώρα 7 μ.μ. στο Ηρώον, στην έναρξη των εορταστικών εκδηλώσεων των Χριστουγέννων.

Χριστουγεννιάτικο τραγούδι από την εκπαιδευτικό του Δημοτικού Σχολείου Σίφνου κα Ευγενία Βλάχου & αντιπροσωπεία μαθητών. Κεράσματα από το Δήμο και το Σύλλογο Επαγγελματιών & Εμπόρων της Σίφνου.

Οι χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις για τα παιδιά θα αρχίσουν στις 10 Δεκεμβρίου σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο στη Μαρούσα.