Νεότερη ανακοίνωση σχετικά με τη σύσταση εθελοντικής ομάδας νέων, εκπροσώπων του Δήμου στις τουριστικές εκθέσεις & σε δράσεις προβολής της Σίφνου

Αφού ευχαριστήσουμε όλα τα παιδιά που μέχρι τώρα έχουν ευγενικά ανταποκριθεί στο κάλεσμα συμμετοχής στην εθελοντική ομάδα νέων, εκπροσώπων του Δήμου μας στις τουριστικές εκθέσεις και σε δράσεις προβολής της Σίφνου, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές ως το τέλος Δεκεμβρίου 2019.

Η προθεσμία των δηλώσεων παρατείνεται προκειμένου να δοθεί η ευκαιρία συμμετοχής σε περισσότερους νέους.

Με την ολοκλήρωση των δηλώσεων συμμετοχής και την έναρξη της νέας χρονιάς θα υλοποιηθούν οι δράσεις εκπαίδευσης της ομάδας.

Υπενθυμίζουμε ότι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους αποστέλλοντας στο email tourismos@sifnos.gr σύντομο βιογραφικό, καθώς και τα βασικά στοιχεία επικοινωνίας τους (τηλέφωνο, emailfacebook).

Σίφνος, 1.12.2019